Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27. kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż:

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest P13 K. Synakiewicz, L. Ciubak s.c. (dalej P13 s.c.) prowadząca działalność pod adresem Lubczyńska 7, 70-896 Załom, NIP 8513046135, REGON 320481730

Kontakt z nami:

adres email: hello@p13.com.pl

Źródła pochodzenia danych:

Twoje dane otrzymaliśmy podczas rejestracji konta na stronie www.store.p13.com.pl , podczas osobistych kontaktów mailowych lub podczas spotkań, np. na targach branżowych.

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych:

Naszym głównym celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja oraz obsługa składanych przez Ciebie zamówień. Prawo wymaga również  od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

Ponadto, przetwarzamy Twoje dane w celach:

-prowadzenia dozwolonych przez Ciebie, naszych działań marketingowych, polegających na kontaktowaniu się z Tobą, poprzez wybrane kanały komunikacji, w szczególności przez e-mail oraz telefon;

-obsługi Twoich próśb i uwag jeśli nie są związane bezpośrednio z realizacją zamówienia;

-dla celów archiwizacyjnych, przez określony przepisami czas, w celu zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa);

-prowadzenia analiz statystycznych;

-zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych (po wyrażeniu zgody);

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wyrazić oraz odwołać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres hello@p13.com.pl . Podanie ww. danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celów, dla których zostały zebrane.

Państwa prawa w zakresie przetwarzania danych

Zapewniamy realizację Pani / Pana praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), czyli prawa dostępu, sprostowania, i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowania decyzji, w tym profilowaniu, oraz prawa do wyrażania sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.

Wszelkie wnioski dotyczące powyższego prosimy kierować na hello@p13.com.pl

Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa.

Ww. dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych P13 s.c., a w przypadku udostępnienia danych danych w celu wysyłania newslettera – do czasy wycofania Pani / Pana zgody.

Możliwe jest wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

-przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś;

-dane osobowe są przetwarzane na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu.

Udostępnianie danych:

Pani / Pana dane udostępniamy podmiotom przetwarzającym je w naszym oraz własnym imieniu, uczestniczących w wykonywaniu naszych czynności:

-obsługującym nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzia teleinformatyczne;

-podmiotom świadczącym nam usługi doradcze, marketingowe, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, podatkową, rachunkową;

-podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską;

-podmiotom współpracującym z nami przy obsłudze spraw księgowych, kadrowych, podatkowych, prawnych – w zakresie, w jakim staną się administratorem danych.

Ww. dane będą przetwarzane również w sposób zautomatyzowany

M.in. w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w Polityce prywatności serwisu www.p13.com.pl i www.piatek13.pl za pomocą plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Konsekwencją takiego przetwarzania będzie niewywołujące żadnych skutków prawnych dostosowanie zawartości poszczególnych stron Serwisów do Pani/Pana preferencji oraz utrzymanie sesji użytkownika (po zalogowaniu) wraz z koszykiem (w serwisie sklepowym)

 

Załom, dn. 24.05.2018