Fundusze europejskie

Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu niekonkurencyjnego pn. “Ster na Eksport” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działanie 1.9 Przygotowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych przedsiębiorstw (w tym wspólne projekty przedsiębiorstw i IOB) – Typ projektu 3 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP

 

 

Firma P13 s.c. korzysta z dofinansowania z pomocy de minimins w ramach zadania Organizacja indywidualnych misji wyjazdowych i udział w targach projektu Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje w wysokości 6 000 zł i uczestniczy w targach Creativation w Columbus, Ohio, USA w dniach 31.03 – 4.04. 2023

Program realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Podsumowanie z dnia 11.04.2023:

Jako P13 Paper Products, będące członkiem stowarzyszenia NAMTA, wzięliśmy udział w targach branży kreatywnej Creativation, które w 2023 roku miały miejsce w Columbus, Ohio. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 wystawców z całego świata, a oprócz części wystawowej, towarzyszyły mu seminaria, warsztaty oraz spotkania networkingowe.

Na stoisku prezentowaliśmy najnowsze kolekcje produktów scrapbookingowych – papiery, naklejki, ephemery, tagi, banerki, zeszyty oraz ozdoby tekturkowe. Opowiadaliśmy o wadze, jaką przykładamy do projektowania produktów oraz opakowań, zbieraliśmy opinie na ich temat oraz prowadziliśmy pokazy cieszące się dużym zainteresowaniem. Wysoka dbałość o design i jakość produkcji była zauważalna, a nasza oferta spotkała się z miłym przyjęciem.

Celem wyjazdu była prezentacja firmy, spotkanie obecnych i pozyskanie nowych partnerów biznesowych. Naszą firmę reprezentowały dwie osoby, współwłaścicielka firmy Katarzyna Synakiewicz oraz koordynatorka projektów Joanna Ossowska.

————

Firma P13 s.c. w ramach działania RPZP.01.07.00 Inwestycje przedsiębiorstw w ramach strategii ZIT dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego zrealizowało projekt:

Dywersyfikacja oferty produkcyjnej w zakresie srapbookingu oraz papercraftingu poprzez wdrożenie nowych produktów na rynek krajowy oraz międzynarodowy. Jest on wart  318 570 zł, dotacja wyniosła 142 450 zł.

W ramach projektu zakupiliśmy między innymi:
– plotery laserowe CO2
– wyposażenie magazynu: regały na palety, wózki, stoły, podajniki rolkowe
– komputery, kolektory danych, oprogramowanie księgowo – magazynowe, oprogramowanie sklepów, USP

RPO