Aktualnie poszukujemy:

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży z językiem angielskim

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży z językiem polskim

ZADANIA:

– pozyskiwanie klientów na rynku polskim i międzynarodowym

– dbałość o długoterminowe relacje z klientami

– realizowanie procesów sprzedażowych

– spotkania z klientami (osobiste oraz online)

– uczestniczenie w międzynarodowych targach branżowych w Europie, czy USA

– współpraca z innymi działami w firmie

OCZEKIWANIA:

– doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta B2B min. 2 lata

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dla ogłoszenia, które tego wymaga)

– znajomość branży craft i hobby lub bliskiej

– prawo jazdy kat. B

– wytrwałość, umiejętność wyznaczania priorytetów

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych

– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

– kreatywność, inicjatywa

MILE WIDZIANE:

– znajomość programów Subiekt/Gestor

– znajomość systemów CRM

OFERUJEMY:

– umowę na pełen etat – stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo, aplikować mogą osoby również spoza Szczecina

– pracę w kameralnym zespole w rozwijającej się firmie

– przyjazną atmosferę w pracy (i nie są to tylko puste frazesy)

– realny wpływ na budowę działu sprzedaży

Aplikacje i pytania prosimy kierować na adres email rekrutacja@p13.com.pl, w tytule maila prosimy wskazać, którego stanowiska dotyczy zgłoszenie.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”.

Przesyłane przez Ciebie dane osobowe zawarte w CV są zbierane przez P13 s.c. z siedzibą przy ul. Lubczyńskiej 7, 70-896 Załom, jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw: wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, uzupełnić je, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie.