Piątek Trzynastego

Cieszymy się, że tu jesteś, bo to oznacza, że tak jak my, kochasz pracę z papierem!

Piątek Trzynastego jest firmą prowadzoną przez mamę i córkę, pasjonatki rękodzieła. Działalność prowadzimy już od 2006 roku. W nasze produkty wkładamy całe serce i na każdym etapie produkcji przykładamy dużą wagę do detali – od pierwszych pomysłów, po wysyłkę produktów do naszych klientów. Wszystkie kolekcje powstają przy udziale wspaniałego zespołu cudownie kreatywnych osób, z którymi współpracujemy i, co jest dla nas ważne, są produkowane w Polsce.

Najnowsze posty

Zainspiruj się pracami przygotowanymi przez nasz Dream Team <3

dream team 2017

mamajudo

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące funkcjonowania naszej strony lub jesteś zainteresowana / zainteresowany naszymi produktami – koniecznie daj nam znać.

hello@p13.com.pl

DANE TELEADRESOWE

Piątek Trzynastego s.c. Dolina Słońca 73 72-003 Bezrzecze k. Szczecina tel. +48 601 67 23 78
NIP 851 304 61 35

FAQI

Nabór do naszego zespołu projektowego przeprowadzany jest na koniec roku, a kadencja trwa cały kolejny rok. Wyjątkiem jest nabór na rok 2018 – ten przeprowadzony będzie dopiero w styczniu. Masz aktywnego bloga, konto na facebooku, Instagramie, czy Pintereście? Masz dobre pomysły na wykorzystanie naszych materiałów? Umiesz robić zdjęcia? Mówisz po angielsku? Skontaktuj się z nami! Oferujemy dostęp do wszystkich materiałów, extra rabaty na zakupy, sponsoring warsztatów i wspaniałą przygodę :).